Hulp of zorg nodig
Er zijn verschillende organisaties die hulp kunnen bieden. Door inwoners zijn er initiatieven opgezet om elkaar te steunen met klusjes of om het sociaal contact in stand te houden. Neem contact op met Welzijn Bloemendaal als u vragen heeft of meer informatie wilt:
- telefonisch tussen 9.00 en 12.00 via 023 52 50 366
- e-mail sturen naar info@welzijnbloemendaal.nl
- vrijwilligerswerk via 06 12 77 26 98
Steunpunt Coronazorgen
Al ruim een half jaar hebben we te maken met de gevolgen van de coronacrisis. Ook mentaal eist deze crisis zijn tol; zeker nu deze zo lang aanhoudt. Voor iedereen in Nederland die vragen heeft of zich zorgen maakt over zichzelf of een ander is er het Steunpunt Coronazorgen.
Het steunpunt is een initiatief van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, in samenwerking met het RIVM.
De quarantainegids
Voor hulp en steun tijdens thuisquarantaine bekijk de quarantainegids.
De Luisterlijn
Als u behoefte heeft aan een gesprek of een luisterend oor kunt u de Luisterlijn bellen.
Als u zich somber of gespannen voelt
Tips en informatie als u zich door de corona-crisis somber of gespannen voelt. Ook vindt u er een overzicht van hulporganisaties die kunt bellen als u behoefte hebt om met iemand te praten.
Op www.extrahandenvoordezorg.nl vindt u meer informatie over initiatieven en hoe u zich aanmeldt.