Concerten in gemeentehuis

Koffieconcerten op zondagochtend

tekening van het gemeentehuis

In de maanden september t/m april

Stichting Muzenforum organiseert in ieder jaar in de periode september t/m april één keer in de maand op zondag een koffieconcert in de burgerzaal van het Bloemendaalse gemeentehuis. Jong talent maar ook reeds vermaarde musici treden tijdens deze concerten op.

Concertseizoen 2010/2011

  • A 26 septmber 2010: Vermeer Trio
  • B 31 oktober 2010: Amsterdam Ensemble met Rosanne Philippens
  • A 28 november 2010: Tasmin Little en John Lenehan
  • B 12 december 2010: André Morsch en Eildert Beeftink
  • A 23 januari 2011: Lendvai String Trio
  • B 27 februari 2011: Timora Rosler en Frederieke Saeijs
  • A 27 maart 2011: Dante String Quartet
  • B 10 april 2011: Ronald Brautigam

Kaartverkoop

Kaartverkoop

Losse kaarten en abonnementen zijn te verkrijgen bij kaarten bij Primera Postkantoor, Bloemendaalseweg 234, Overveen en op de dag van de concerten aan de kassa in de zaal. Voor de toegangsprijzen zie www.muzenforum.nl

Informatie

Alle concerten worden gegeven in het gemeentehuis van Bloemendaal, Bloemendaalseweg 158 te Overveen. Aanvang 11.45 uur. Zaal en kassa zijn open vanaf 11.10 uur. Abonnementhouders hebben vanaf 11.00 uur via de achteringang toegang tot de zaal.

Stichting Muzenforum Bloemendaal
Iepenlaan 41
2061 GJ Bloemendaal

Meer informatie: http://www.muzenforum.nl/.

 
Logo Drempelvrij